Klik hier

Impraline Pre Activ vanaf 2,5 liter

Vooraf verduurzamen met Impraline Pro activ


Impraline Pre-Activ, Waterverdunbaar impregneringsmiddel, met een vrijwel onbeperkt toepassingsgebied onverduurzaamd hout zoals grenen en vuren kan met Impraline Pre-Activ extra worden beschermd. Voor het schilderen kunnen blokhutten, tuinhuisjes en ander tuinhout eenvoudig een extra beschermende behandeling ondergaan. Impraline Pre-Activ is gebruiksklaar en kan met de kwast worden aangebracht.

Impraline Pre-Activ is gemaakt van een natuurlijke, ultra dunne, geëmulgeerde olie. Door toepassing van deze unieke grondstof dringt de olie diep in het hout. Hierdoor wordt vochtindringing voorkomen en de levensduur van het hout aanmerkelijk verlengd. De bescherming werkt langdurig en heeft geen nadelen voor bijvoorbeeld de hechting van de verf.

Het middel is bijzonder geschikt voor de eerste behandeling van nieuw hout (bovengronds). Voor het beste eindresultaat bij blokhutten en tuinhuisjes adviseren wij Impraline Pre-Activ zowel binnen als buiten (dus rondom) aan te brengen. Het beste resultaat bereikt u door de bescherming aan te brengen vóór de montage. Het product kan veilig binnen en buiten worden toegepast. Dus ook in woonruimten, verblijfplaatsen voor dieren e.d.

Impraline Pre-Activ is geen eindafwerking. Hout dat een mooi uiterlijk moet houden dient te worden overgeschilderd met bijvoorbeeld Houtdecor of
Tuindecoratiebeits.

Kleuren: kleurloos

Verbruik: bij verwerking met de kwast 1 lt. voor ca. 3-6 m²; bij dompelen is het
verbruik afhankelijk van de houtmaat.

Dichtheid:1 lt. = ca. 1 kg.
!
 <<