GRATIS THUISBEZORGING
Houten Blokhut 4x3+2z met Aanbouw heeft een unieke veranda aan de voorzijde van 200 cm, en ook een extra aanbouw van 150 cm breed. Standaard is dit tuinhuisje vervaardigd uit 50 mm Noord-Europees vurenhout, en dubbel glas, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over voldoende isolatie. De blokhut is standaard onbehandeld, impregneren is uiteraard mogelijk. Dankzij haar charmante uitstraling en duurzaamheid is de Fjord een uitstekende aanwinst voor uw tuin!
U kunt deze blokhut ook laten coaten! Naar uw wens bewerken wij voor u het exterieur met twee lagen, of de complete blokhut! Op deze manier heeft u voor 3 jaar bescherming. U kunt kiezen uit diverse kleuren, van grenen tot donker grijs of groen. Wilt u meer informatie, dan kunt u ons op elk gewenst moment bellen of mailen.
Functie Funderingsbalk: De meeste consumenten plaatsen een blokhut op een betonnen ondergrond. Omdat beton vocht langere tijd vasthoudt, adviseren wij u om een scheiding aan te brengen tussen hout en beton d.m.v. een geïmpregneerde of hardhouten balk. Hierdoor heeft u minder last van vocht in de eerste lagen van uw blokhut en zal de levensduur van uw blokhut aanzienlijk worden verlengd.
Functie Houten vloer: Met een houten vloer maakt u de blokhut helemaal af! Een houten vloer echter is niet alleen mooi, maar heeft als belangrijkste functie het voorkomen van condensvorming.
Wilt u de blokhut schilderen? De beits kunnen wij natuurlijk ook leveren. (Zie boven). U heeft minimaal 13 blikken beits nodig. (1 laag binnen en 3 lagen buiten).
Productnaam | Blokhut 4x3+2z - 590x340+200 cm |
---|---|
Artikelnummer | 20230360 |
Merk | Interflex |
Breedte in cm (voorkant) | van 400 tot 449 |
Maatwerk | Nee |
Diepte in cm (zijkant) | van 500 tot 549 |
Wanddikte in mm | van 41 tot 56 |
© 2023 MHOLF | Alle rechten voorbehouden
Design & Ontwikkeling: DIMA.