GRATIS THUIS LEVERING
Veel bergruimte nodig maar geen grote tuin.
Met het achtkant tuinhuis Prima Vera Ø 250 cm. van Lugarde heeft u de oplossing.
Het tuinhuis is ook leverbaar met rietendak. Het achtkantige dak geeft een charmante uitstraling.
Deze Prima Vera heeft een uitvoering van 1 enkele deur PR29 en 2 raam PR26.
Ook kunt u kiezen om uw tuinhuis te laten dompel impregneren door Lugarde, er zijn de volgende transparante kleuren: Blauw-Grijs / Wit / Groen / Bruin (zie foto's)
Voor de wat kleinere tuinen zijn de achtkantig tuinhuisjes in de serie Prima van Lugarde zeer geschikt! Ze zijn geschikt als paviljoen voor een gezellig zitje of als berging voor tuingereedschap en/of tuinmeubelen. De serie Prima heeft het 3 = 1 systeem, dit is uniek voor Lugarde, de wanddelen worden zonder spijkers en schroeven in de hoekstaanders geschoven! De hoekstaanders zijn aan de binnenkant voorzien van aluminium waardoor een zeer sterke constructie ontstaat.
Keuze uit metalen kap met;
Dakbedekking met shingles: keuze uit de kleuren; groen, rood, zwart, bruin of blauw
Keteldruk geïmpregneerde fundamentbalken behoren standaard bij alle Lugarde tuinhuizen.
U heeft de keuze uit messing of chroom beslag.
Tegen meerprijs is riet als dakbedekking mogelijk.
Functie Houten vloer: Met een houten vloer maakt u de blokhut helemaal af! MAAR een houten vloer is niet alleen mooi, maar heeft als belangrijkste functie het voorkomen van condensvorming.
Wilt u de blokhut zelf schilderen? De beits kunnen wij natuurlijk ook leveren. (Zie boven). U heeft minimaal 4 blikken beits nodig. (1 laag binnen en 3 lagen buiten).
Als voorbehandeling dient u de Impraline Pre-Activ te gebruiken.
Productnaam | Lugarde blokhut Prima Vera Ø 250 - 28mm |
---|---|
Artikelnummer | 2025PV10 |
Merk | Lugarde |
Breedte in cm (voorkant) | van 250 tot 299 |
Maatwerk | Nee |
Diepte in cm (zijkant) | van 250 tot 299 |
Wanddikte in mm | van 25 tot 33 |
© 2023 MHOLF | Alle rechten voorbehouden
Design & Ontwikkeling: DIMA.